Türkçe English

VERITAS Ingiltere de Üniversite ve Yüksek Lisans Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri


  İngiltere de eğitim en sorunsuz en köklü eğitim hizmetleri sunmaktadır. Yabancı öğrencilere en iyi hizmet veren ülke aslında İngilteredir. İngiltere başvurularında çok net bir süreç sunmaktadır. Ayrıca bazı durumlarda Ankara Antlaşması sayesinde eğitim ücretlerinizde de indirim söz konusu olabilmektedir. Öğrencilerimiz en çok aşağıdaki alanlarda eğitimlere gitmektedir.;

1. Mühendislik Eğitimleri,
2. Tıp Eğitimleri
3. Hukuk , İşletme ,Ekonomi gibi bölümler

 

Veritas olarak Birleşik Krallık Bünyesindeki Universitelere yönelik ücretsiz olarak Başvuru Danışmanlık Hizmetini vermekteyiz.

İngiltere üniversitelerinin kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Universitelerinin sıralamasına göre öğrencilerine çeşitli sistemler ile elemeler yaparak seçmektedir.

İngiliz Üniversitelerine bazılarına sadece  IELTS ve Lise Diplomaları ile girebilirsiniz. Fakat burada da iyi üniversiteleri   AP , A LEVEL , SAT , ACT sınavlar ile kabullerini yapmaktadır. .

Mühendislik Fakültelerinin pek çoğuna ya kendi sınavları ile veya AP , IB , A-Level Sınavları ile girebilirsiniz. Bazı üniversiteler MEB notlarınız ile sizi kabul etmektedir.

Bazı öğrenciler sınav denilince korkabiliyor. Oysa bu sınavlar sizin rahatlıkla okumanız için gerekli temel bilgileri sorgulayan sınavlardır.

İngiltere de Hukuk Eğitimi ; İngiltere de Hukuk Eğitimi Tüm Dünya da kabul edilebilen hukuk eğitimidir. Common LAW olarak geçmektedir. Genel hukuk prensipleri üzerine bu eğitim yapılmaktadır.  İngiltere hukuk eğitimi PPE ( Felsefe -Ekonomi -Hukuk ) veya Business - Hukuk gibi çift diplomalı eğitimleri olan bölümlerde mevcuttur. Fakat Hukuk Fakültelerine başvuru yapacak iseniz LNAT ile başvuru yapmanızı öneririz. Veritas bünyesinde LNAT sınavına  hazırlık kursları verilmektedir.

İngiltere de Tıp, Diş Hekimliği Eczacılık gibi Eğitimi ; İngiltere de Tıp Eğitimi Dünyanın en nitelikli Tıp eğitimi olarak görülür. Pek çok dünya ülkesinden başvuru gelmektedir.  Bu amaçla iki sınavı uygular. Bunlardan bir tanesi UKCAT diğeri de BMAT.

Veritas bünyesinde bu sınavlar hazırlık kursları verilmektedir.

İngiltere de Mühendislik Eğitimi ; İngiltere de Mühendislik eğitimi en yeni teknolojiler ile geleneksel mühendislik eğitimi üzerine kuruludur. Çapraz programlar ile eğitiminizi zenginleştirebilirsiniz. Oxford - Cambridge , Imperial, UCL, Warvick gibi dünyanın en iyi üniversiteleri olarak kabul edilmiş üniversiteleri mevcuttur.  En zirve okulları AP , IB, Sat Subjects  veya A-LEVEL programları ile öğrenci kabul etmektedir.

İngiltere de İşletme -Ekonomi Eğitimi ; İngiltere de Ekonomide ve İşletme alanından en önde gelen üniversitelere ve bölümlere sahip bir ülkedir. Çapraz programlar ile birlikte işletme ve ekonomi bölümlerinde eğitim imkanı vardır.  Bazıları okul ortalamanız ve IELTS gibi sınav notlarınız ile başvuru yapabilirsiniz. Fakat en iyi okullar için AP - IB - A-LEVEL - Sat Subject , SAT veya ACT gibi alan bilgisi veya yetenek ölçen sınavlara girmek zorundasınız.Detaylı bilgi için bizi arayın.  0.850.5328787 
 İngilteredeki üniversitelere yönelik tüm sınavlar ve başvuru prosedürlerini yakından takip ediyoruz. Size yardımcı oluruz.

İNGİLTERE ÜNİVERSİTELEİR KABUL Sınavları

BMAT

UKCAT

LNAT

Img  

Pek Öğrencimizin hayali. Dünya nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 20 de. İster Tu-Delft Sınavları ile hazırlayalım isterseniz AP -IB A-LEVEL ile.

Tıp Eğitiminizi Hollanda da yapın. Hem Avrupa da Çalışma izni ,hemde Doktorluk yapma imkanı

Kariyerinde yüksek standardlar isteyenler için en iyi üniversiteSosyal Bilimlerde en iyi üniversite. 

Hollanda üniversiteleri parmağınızın ucunda tüm başvuru işlemlerini Veritas ile ücretsiz yapabilirsiniz.


Hollanda da TIP ve Mühendislik Eğitimleri , Hukuk bölümleri , Gıda ,Tarım ziraat mühendisliği gibi bölümler

Hollanda nın en iyi üniversitelerine öğrencileri hazırlıyoruz. Başvurular, üniversite araştırmaları, Master Başvuruları.

Almanya da TIP ve Mühendislik Eğitimleri , İşletme ve Ekonomi bölümleri

Almanya İngilizce eğitim yapan üniversiteler Almanca hazırlık programları. Başvurular, üniversite araştırmaları, Master Başvuruları.

Fransa da ve Belçika da Universite Eğitimi , Ingilizce eğitim veren Fransız üniversiteleri , Fransızca hazırlık programları olan fransız üniversiteleri, Fransız Lisesi mezunlarına yönelik Fransa da üniversite araştırmaları


Japonya İngilizce Eğitim Yapan Mühendislik ve İşletme bölümlerine yönelik üniversite eğitimleri

Japonya ya yönelik hazırlıklar. Başvuru mektupları. Universiteler ile iletişim. Yazışmalar başvurular. Master ve Lisans üzerine eğitimler

Yeni Yüzyılın süper güçü Çin de Üniversite imkanları, Mühendislik, İşletme bölümleri ve master imkanları..

Çinli firmalar ile eğitimleriniz sırasında iletişimler. Özellikle iş profesyonellerine yönelik ÇİN i tanıma imkanları