Türkçe English

Veritas IB Dersleri ve IB Kursları

Veritas IB kurs ve IB Özel Derslerimiz tüm dünyada 1000 den fazla öğrenciye destek oldu.
IB derslerini uzman IB sertifikalı ( IB examiner) öğretmenlerce vermekteyiz. Veritas bünyesine tüm IB derslerine yönelik programlar yapılabilmektedir.
Veritas IB Kursları 2006 yılında IB derslerine başlamıştır. O günden bu yana IB derslerimize IB soru etüdleri, IB rehberlik birimlerimizi oluşturduk.

Veritas IB Dersleri Neden Başarılı ?
IB Derslerimiz : Bizde IB dersleri 90 dakikadır. + ek 90 dakika ücretsiz Etüd Dersi.  IB Matematik , IB fizik, IB kimya ve IB biyoloji derslerinden sonra öğrenci isterse IB dersine ek olarak 90 dakikalik gene özel ders olarak ETÜD Dersi ( Ücretsiz Ders) alabilirsiniz.  
IB Kamplarımız: Okulunuzda IB mock exam öncesi hazırlık sınavlarına yönelik kamplar. 6-7 saatlik uzun derslerdir. Okulunuzdaki ara sınavlara yönelik kamplar. Eğer öğrenci okul sınavı ile endişesi varsa. Biz alıyoruz. Tüm eksiklerini kapatana kadar bırakmıyoruz.
IB Boot Kamp: IB programının sonundaki büyük sınavlara yönelik kamplar. Bunlar ise 10 -15 günlük tüm eksikliklerin kapanmasına yönelik kamplar. Bütün IB past paperleri çözdürüp yapıyoruz..
IB Lab Reports- Extended Essays- TOK- IA : IB nin zor kısmında da öğrencilerimizin yanındayız. Mentor olarak danışman olarak destek veriyoruz..

Paket ProgramlarİçerikSüre
Başlanğıç PaketIB ye Yeni Başlayanlar İçin:1/4 Saat
Konu PaketiIB dersinizde anlamadığınız herhangi bir konu için 1 ders1.30 Saat Ders+ 1.30 saat Etüd
IB Programlarımıza yönelik Detaylı Bilgi için lütfen tıklayınız

IB MATH SL - HL AND FURTHER MATH

IB PHYSICS - IB Fizik Dersi

IB Visual Art

IB CHEMISTRY

IB BIOLOGY

IB Psikoloji

IB ENGLISH

IB COMPUTER SCIENCE

IB THEORY OF KNOWLEDGE

IB ECONOMY

IB Business Dersleri Ib işletme

IB HISTORY

IB TURKÇE