Türkçe English

Veritas IB Dersleri ve IB Kursları

Veritas IB kurs ve IB Özel Derslerimiz tüm dünyada 1000 den fazla öğrenciye destek oldu.
IB derslerini uzman IB sertifikalı ( IB examiner) öğretmenlerce vermekteyiz. Veritas bünyesine tüm IB derslerine yönelik programlar yapılabilmektedir.
Veritas IB Kursları 2006 yılında IB derslerine başlamıştır. O günden bu yana IB derslerimize IB soru etüdleri, IB rehberlik birimlerimizi oluşturduk.

Veritas IB Dersleri Neden Başarılı ?
IB Derslerimiz : Bizde IB dersleri 90 dakikadır. + ek 90 dakika ücretsiz Etüd Dersi.  IB Matematik , IB fizik, IB kimya ve IB biyoloji derslerinden sonra öğrenci isterse IB dersine ek olarak 90 dakikalik gene özel ders olarak ETÜD Dersi ( Ücretsiz Ders) alabilirsiniz.  
IB Kamplarımız: Okulunuzda IB mock exam öncesi hazırlık sınavlarına yönelik kamplar. 6-7 saatlik uzun derslerdir. Okulunuzdaki ara sınavlara yönelik kamplar. Eğer öğrenci okul sınavı ile endişesi varsa. Biz alıyoruz. Tüm eksiklerini kapatana kadar bırakmıyoruz.
IB Boot Kamp: IB programının sonundaki büyük sınavlara yönelik kamplar. Bunlar ise 10 -15 günlük tüm eksikliklerin kapanmasına yönelik kamplar. Bütün IB past paperleri çözdürüp yapıyoruz..
IB Lab Reports- Extended Essays- TOK- IA : IB nin zor kısmında da öğrencilerimizin yanındayız. Mentor olarak danışman olarak destek veriyoruz..

Paket ProgramlarİçerikSüre
Başlanğıç PaketIB ye Yeni Başlayanlar İçin:1/4 Saat
Konu PaketiIB dersinizde anlamadığınız herhangi bir konu için 1 ders1.30 Saat Ders+ 1.30 saat Etüd
IB Programlarımıza yönelik Detaylı Bilgi için lütfen tıklayınız

IB TURKÇE

IB PHYSICS - IB Fizik Dersi

IB MATH SL - HL AND FURTHER MATH

IB CHEMISTRY

IB BIOLOGY

IB Psikoloji

IB ENGLISH

IB COMPUTER SCIENCE

IB THEORY OF KNOWLEDGE

IB ECONOMY

IB Business Dersleri Ib işletme

IB HISTORY

IB Visual Art