Türkçe English

Veritas AP Psikoloji Derslerimiz

Veritas AP Psikoloji Derslerimiz .
Veritas AP Psikoloji dersleri 2008 den bu yana verilmektedir. Türkiye de AP Psikoloji dersi verilen okullar çok azdır.   Veritas AP psikoloji derslerinde 10 yılı aşan bir tecrübe bulunmaktadır. AP  psikoloji derslerimizin öğretmenleri Parsons, York Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu üç öğretmenimiz tarafından verilmektedir.
 Neden AP Psikoloji Sınavlarına Girmelisiniz  ?
AP ( Advanced Placement) : Özellikle Psikoloji,TIP  veya işletme gibi bölümleri tercih eden öğrencilerin alması gereken derstir. AP Psikoloji derslerinde ders aldığınız öğretmenlerin AP Psikoloji araştırma ve AP psikoloji deney tamımları ile müfretadını çok iyi bilmesi gereklidir.  En önemli uyarımız özellikle Psikoloji bölümü isteyen bazı öğrenciler yurt dışı başvurularına Psikoloji konularını bilmeden yapıyorlar. Bu öğrenciler hem kabul sırasında hemde eğitimleri sırasında çok büyük kayıplara uğramaktadır.
Veritas AP Psikoloji Dersleri Neden Başarılı ?
AP Psikoloji Dersleri : AP derslerimiz  90 dakikadır. AP psikoloji derslerimizi Mart ayına kadar bitirip 20 adet AP psikoloji deneme sınavı çözmekteyiz.