Türkçe English

Veritas AP Fizik Derslerimiz

Veritas AP Fizik Derslerimiz .
Veritas AP Fizik dersleri 2006 dan bu yana verilmektedir. AP Fizik Dersleri AP Fizik 1, AP Fizik 2 ve AP Physics C Elektrik veya AP Physics C Mechanics Sınavlarına hazırlık kurslarımız mevcuttur.  AP Öğretmenlerimiz AP eğitimi veren Robert , Hisar , Üsküdar Amerikan okullarda tecrübeleri bulunmaktadır.  AP derslerinde uzman ( AP examiner) öğretmenlerce vermekteyiz.
 Neden AP Fizik Sınavlarına Girmelisiniz  ?
AP ( Advanced Placement) : Özellikle Mühendislik bölümlerini tercih eden öğrencilerin alması gereken derstir. Ayrıca diyelim ki AP Physics C Mechanics Makine Mühendisliği , İnşaat Mühendislik için alınması gereken derstir. AP Physics C Elektrik ise Bilgisayar ve Elektrik mühendislik gibi bölümleri hedefleyen öğrencilerin alması gereken sınavlardır. AP Fizik derslerinde ders aldığınız öğretmenlerin AP Fizik lab ortamları ile müfretadını çok iyi bilmesi gereklidir.  
Veritas AP Fizik Dersleri Neden Başarılı ?
AP Fizik Dersleri : AP derslerimiz  90 dakikadır. Gerektiğinde + 90 etüdlerimiz ( 1-1 özel ders ve ücretsiz ) devam eder.

Önemli Not: AP Fizik için arkadaşlarınızla birlikte geldiğiniz takdirde özel sınıflar açmaktayız ve bu sayede ders ücretlerindeki indirimlerden faydalanabilirsiniz!