Türkçe English

Veritas AP Ekonomi Derslerimiz

Veritas AP Ekonomi Derslerimiz .
Veritas AP Ekonomi dersleri 2006 dan bu yana verilmektedir. AP ekonomi dersi son derece dikkatli ve işlenmesi gereken bir derstir. Bunun sebebi öğrenmek yetmiyor. Ayrıca öğrendiklerinizi doğru ifade etmeniz gerekmektedir.  AP ekonomi makro ve mikro ekonomi olarak iki farklı derstir. Bu yüzden öğretmenlerimizi üniversite akademisyenlerinden seçtik. Bizim öğrencilerimiz bu iki sınavdan da 5 almak için çalışmaktadır.
Veritas AP Ekonomi Derslerimiz
AP ekonomi derslerimizi öğretmenlerini çok dikkatli seçtik. Çünkü öğrencilerimizin çoğunluğu Robert , Hisar , Üsküdar Amerikan okullardan gelmektedir. Öğrencilerimizin hedefi 5 üzerinden 5 almaktır. Bu amaçla öğretmenlerimiz seçildi. Bir öğretmenimiz İstanbul Universitesinde Doçenttir. Diğer öğretmenimiz ise Sabancı Üniversitesinde doktorasını tamamlamış. Boğaziçi mezunudur. 
 Neden AP Ekonomi Sınavlarına Girmelisiniz  ? 
AP ( Advanced Placement) : Özellikle İşletme veya Ekonomi bölümleri için aranan bir derstir.  Özellikle Burslu eğitim isteyen öğrencilerin veya hedefi ABD de ilk 50 üniversite olanlar , İngiltere Hazırlık sınıflarını atlamak isteyenler, Hollanda , İtalya gibi en ülkelerin en seçkin bölümlerinin aradığı bir derstir. Ayrıca hedefi mühendislik olanlar lise 1 veya lise 2 yıllarında alabilirler. Ama unutmayın AP Ekonomi den 5 alırsanız. Bu durum geçerli.
Veritas AP Ekonomi Dersleri Neden Başarılı ?
AP Ekonomi Dersleri : AP derslerimiz  90 dakikadır. Ayrıca öğretmenlerimiz işin uzmanıdır. Fakat gene de başarı için konuların en geç mart ayına kadar bitmesi ardından öğrencilerimizin 50 den fazla AP Makro ve AP mikro ekonomi sınavlarından en azından 20 deneme sınavımızı yapmanız önerilmektedir.