Türkçe English

Veritas AP Computer Science Derslerimiz

Veritas AP Computer Science Derslerimiz .
Veritas AP Computer Science dersleri 2010 dan bu yana verilmektedir. Türkiye de AP Computer Science dersi verilen okullar çok azdır. Belki de yok.  Veritas AP Computer Science derslerinde 8 yılı aşan bir tecrübe bulunmaktadır. AP  Computer Science derslerimizin öğretmenleri AP computer science konularına müfretada hakimdir. Ayrıca Java uzmanıdır. Java ile ilgili onlarca büyük projede çalışmış iyi birer bilgisayar mühendisidir. Öğrencilerimizin hedefi 5 üzerinden 5 olduğu için bu şekilde tercihte bulunduk..
 Neden AP Computer Science Sınavlarına Girmelisiniz  ?
AP ( Advanced Placement) : Özellikle AP Computer Science özellikle bilgisayar bilimleri , bilgisayar mühendisliği, elektronik , makine mühendislik gibi bölümler için çok hayati bir ders olmuştur. AP Computer Science derslerinde ders aldığınız Java  programlama bilgisi artık bilgisayar programcısı olmaktasınız. Ayrıca AP Computer Science dereceniz özellikle araştırma üzerine kurulu üniversitelerden burs almanızı sağlamaktadır.  En önemli uyarımız özellikle bilişim bölümlerini talep eden öğrencilerin yurt dışı başvurularını AP Computer Science ile yapmaları tavsiye ediyoruz.
Veritas AP Computer Science Dersleri Neden Başarılı ?
AP Computer Science Dersleri : AP derslerimiz  90 dakikadır. AP Computer Science derslerimizi Mart ayına kadar bitirip 20 adet AP Computer Science deneme sınavı çözmekteyiz.