Türkçe English

Veritas AP Calculus AB BC Derslerimiz

Veritas AP Calculus Derslerimiz .
Veritas AP Calculus dersleri 2006 dan bu yana verilmektedir. Şükrü YİĞİT ( ODTU Matematik 94) yönetiminde verilmektedir. ABD den en güncel kaynaklar bize daima gelir. Ülkemizin en güzide okulları ile birlikte 16 ülkedeki AP programı uygulayan Amerikan liseleri programını bilmekteyiz.  Amerika da Philips Exeter , California nın en seçkin liselerinden öğrencilerimiz bulunmaktadır. Ayrıca İşviçre de La Rosey , ZAS gibi okullardan öğrencilerimiz vardır.

AP Calculus AB ve BC olmak iki ayrı sınavdır.  Aynı anda ikisine giremezsiniz. AP Calculus AB ve AP Calculus BC de ortak sorular üzerinden sınav hazırlanır.  AP Calculus AB  biraz daha kolay olmasına dersi son derece dikkatli olmanız gereken sınavdır. AP Calculus BC si ağır matematik konuları ile hem dikkat hemde bilgi istemektedir.

AP CALCULUS BC de 5 Garanti


Bizim öğrencilerimiz bu iki sınavdan da 5 almak için çalışmaktadır. Bizim de amaçımız bu. Fakat bunun için yazdan başlarız AP Calculus BC konularını erkenden bitiririz.  Ardından VERİTAS AP CALCULUS kurslarının en güçlü yanı olan bol bol deneme sınavları.  En orjinal deneme sınavları. Ayrıca kimsenin bulamadığı AP Calculus Multiple Choice eski sınavlarımızda mevcuttur.

Veritas AP Calculus Derslerimiz
AP Calculus derslerimizi öğretmenlerini çok dikkatli seçtik. Şükrü ( ODTU Math 94), Nusret ( Bogazici 96), Ertugrul (Ege Universitesi), Hasan ( ODTU Math 2010) gibi çok tecrübeli öğretmenlerimiz vardır.  Çünkü öğrencilerimizin çoğunluğu Robert , Hisar , Üsküdar Amerikan okullardan gelmektedir. Öğrencilerimizin hedefi 5 üzerinden 5 almaktır. Bu amaçla öğretmenlerimiz seçildi.

 Neden AP Calculus Sınavlarına Girmelisiniz  ? 
AP ( Advanced Placement) : Özellikle Mühendislik, Ekonomi ve İşletme bölümleri için aranan olmaz ise olmaz bir derstir.  Özellikle Burslu eğitim isteyen öğrencilerin veya hedefi ABD de ilk 50 üniversite olanlar , İngiltere Hazırlık sınıflarını atlamak isteyenler, Hollanda , İtalya gibi en ülkelerin en seçkin bölümlerinin aradığı bir derstir.
Veritas AP Calculus Dersleri Neden Başarılı ?
AP Calculus Dersleri  180 dakikadır: AP derslerimiz  90 dakikadır. Buna ek olarak artı bir 90 dakika dersin tekrarı soru çözme seanslarını koyuyoruz. Ayrıca öğretmenlerimiz işin uzmanıdır. Fakat gene de başarı için konuların en geç mart ayına kadar bitmesi ardından öğrencilerimizin 30 dan fazla AP Calculus deneme sınavı yapması sağlanır.  30 adet deneme sınavımızı çözen her öğrencinin AP Calculus ten 5 alacağını garanti ediyoruz.