Size göre hazırlanan eğitim sistemi ile başarınızı garantileyin. Öğretmenlerimiz Columbia , Oxford, LSE mezunları olup. SAT sınavlarında başarılı olmak için size gerekli olan koçluk ve üniversitelere başvuru danışmanlık hizmetlerini verebilmektedir. 

Veritas Özel Eğtiminin en mükemmel özelliiği derslerin 1-1 yapılabilmesi. Yüzlerce en gün ve en özel olarak hazırlanmış deneme sınav setlerimiz , öğrencinin en zayıt noktalarını belirleyen eğitim düzeni mevcuttur.   Biz öğretmen kalitemize güveniyoruz. Fakat her zaman şunu söylüyoruz bizim en iyi öğretmenimiz SAT PRACTICE EXAM setleridir.

Verdiğimiz eğitimin kalitesini Referanslarımızdır. Öğrencilerimiz pek çoğu Ivy League üniversitelerinden  Harvard, Yale, Dartmouth, Northwestern ,NYU gibi okullardan burslu kabul almıştır.

SAT kurslarımızın İçeriği:

sat courses istanbul satisfication Eğitim Tatmin  ve Başarı Garanti Biz kendimize güveniyoruz.  Bizim Özel SAT ACT Öğretmenlerimizden ve kurslarımızlar başarı ve verdigimiz egitimden tatmin olacağınızı garanti ediyoruz. Bu olmadığı zaman ücret iade garantisini veriyoruz.
Sat Courses 1-1 Size göre tasarlanan 1-1 Çalışma Seansları Derslerimizin zamanlamalarını size göre düzenleyebiliyoruz. Çok sayıda yetkin öğretmenler.
İstanbul un trafik çilesini çekmeden ulaşabileceginiz merkezler. Zamanı ve yeri birlikte belirleyelin.
Dilerseniz EV derslerimiz de mevcuttur.
sat courses materials Study Materials En son ve güncel SAT yayınları. Sınava en yakın deneme sınavları. Çalışma kağıtları. En güncel yayınlar.
sat courses satisfication We Guarantee Higher Score and  %100 Satisfication Başarıyı ve üniversite yerleştirmeyi garanti ediyoruz. Başarınız olmaması durumunda ÜCRETİNİZİ iade ediyoruz.

Veritas Sat Prep Şubelerimiz: Ataşehir, Suadiye , Fenerbahçe, Etiler şubelerimiz veya Evinizde veya ONLINE olarak dilediğiniz zaman

 

Veritas Sat Prep :

SAT Online Courses The SAT -Prep Online  SAT-Prep Online  offers live streaming SAT- prep tutoring services from the best instructors of Turkey. They are graduate from NYU, Columbia, Oxford, , LSE, METU, BU.  Our SAT prep programs are combined with any course
Sat Practice Exam  Full-length Practice Tests You’ll receive more than 18 full-length practice tests with detailed score analysis.
Official College Board 8 practice tests included to fully prepare you for Test Day.
Real New Sat Exams from 2016- 2017  with detailed score analysis, lectures with real New Sat Exams.

sat technology
Adaptive Learning Technology
Expert Tutor
Ders Raporları, Gelişimleri Gösteren Deneme Sınavı Destekli Raporlar, SAT Exam Software, Online Courses Skype
Practice Exam Reports